Rok szkolny 2019/2010

Przywróćmy dzieciom uśmiech

Szanowni Rodzice!

Fundacja Przyjazny Świat Dziecka, w porozumieniu z dyrekcją szkoły zaprasza do udziału w akcji zbiórki makulatury na rzecz rodzinnych domów dziecka pod nazwą „Przywróćmy dzieciom uśmiech”. Celem akcji jest pomoc dzieciom przebywającym w rodzinnych domach dziecka.

Mechanizm akcji jest niezwykle prosty. Uczniowie w trakcie roku szkolnego przynoszą do szkoły zalegające w ich domach gazety, czasopisma, ulotki, zużyte zeszyty i luźne kartki papieru. Po zebraniu odpowiedniej ilości makulatury, fundacja odbiera ją ze szkoły.

Akcja trwa  do 24  maja 2019r. Podsumowanie akcji nastąpi do dnia 14 czerwca 2019 r.

Pola Nadziei - o akcji

„Pola Nadziei” to międzynarodowa akcja przypominająca o osobach nieuleczalnie chorych, cierpiących w domach i hospicjach.

Krakowskie Hospicjum jest kolebką polskich "Pól Nadziei" i koordynatorem ogólnopolskiej akcji. Od 2003 roku program Pól Nadziei jest również realizowany przez hospicja w innych miastach Polski. W tym roku włączyło się 47 hospicjów z 36 miast Polski. Każde z Hospicjów realizuje program na swoim terenie, pozyskując środki na własną działalność, z zachowaniem ustalonych w Krakowie zasad.

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Pola Nadziei”. W ramach akcji  Szkolne Koło Wolontariatu 12 maja 2019r. przeprowadziło kwestę pod kościołem Św. Brata Alberta w Libertowie. Za okazane wsparcie i pomoc wszystkim serdecznie dziekujemy.

Akcja "Świąteczna paczka"

Akcja, w ramach której zorganizowano w szkole zbiórkę niepubliczną. Całość kwoty została zagospodarowana dla trzech potrzebujących rodzin z Libertowa i Brzyczyny. Ofiarowano również bon Euro Rtv Agd, dzięki któremu zakupiono pralkę dla jednej z rodzin.  Za zebrane pieniądze zakupiona została również  żywność oraz produkty gospodarczo-chemiczne, razem 14 kartonów, które przekazane zostały do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i tam odebrane za potwierdzeniem Pani Kierownik GOPS'u i osoby zajmującej się rejonem Libertowa i Brzyczyny.

Akcja prowadzona we współpracy z Radą Rodziców, której składamy serdeczne podziękowania.

Dziękujemy każdemu za udział w akcji.

Nasza szkoła na liście placówek,

które włączyły sie do akcji "Piórniki do Afryki"

Podziękowanie za udział w akcji "Kredkobranie"

Drodzy Uczniowie!

Kolejny już rok w naszej szkole organizowana będzie "Zakręcona Akcja ", dzięki której wesprzemy
podopiecznych krakowskiego oddziału Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Zbierane będą nakrętki oraz zużyte baterie.    Bardzo prosimy wszystkich chętnych o przynoszenie do szkoły nakrętek oraz baterii  i przekazywanie ich wychowawcom klas. Akcja trwa do czerwca 2019 roku.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie :)

Drodzy Uczniowie!

Zebraliśmy 42 piórniki, wszystkim serdecznie dziękujemy.

Wręczenie dyplomów uczniom za udział w Kredkobraniu

Samorząd Szkolny oraz Szkolne  Koło Wolontariatu

przyłącza sie do akcji "Piórniki do Afryki".

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym i jakże pożytecznym przedsięwzięciu. Potrzebne są

piórniki nowe, każde wyposażone w podstawowe przybory, takie jak: długopis, ołówek, kredki,

temperówka, linijka i gumka. Ważnym wyposażeniem piórnika musi być także lizak, który sprawi

dzieciom ogromną radość.

Akcja trwa do 29 października 2018 roku.

Wolonatriusze odwiedzą Was w klasie i zbiorą piórniki.

Drodzy Uczniowie!

Dziękujemy bardzo za włączenie się w akcję charytatywną "Kredkobranie".

Zebrane dary trafią do polskich szkół i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Białorusi i na Ukrainie.

Drodzy Uczniowie!

Od października 2017 do czerwca 2018 w naszej szkole organizowana będzie "Zakręcona Akcja ", dzięki której wesprzemy podopiecznych krakowskiego oddziału Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Zbierane będą nakrętki oraz zużyte baterie.    Bardzo prosimy wszystkich chętnych o przynoszenie do szkoły nakrętek oraz baterii  i przekazywanie ich wychowawcom klas.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie :)

Podziękowania dla naszej szkoły

za zebrane dary dla Domu Matki i Dziecka

CARITAS